Smørås

Rekorder

84

Mål i serien 2022

22

Spillere benyttet 2022

26

Kamper spilt i 2022


Rekordholdere

Rekordholdere for A-laget

Joseph Grah

Flest mål og best målpoengsnitt (116)

Espen Birkeland

Flest assist (107)

Bjarte Holstad

Flest kamper (338)

Galleri

Navn Kamper Mål Assists
Bjarte Holstad 338 20 30
Asle Loftaas 246 0 0
Svein Teigland 209 82 20
Espen Birkeland 193 72 107
Mads Therkelsen 135 23 9
Joseph Grah 133 116 73
Bjarne Olsvold 121 52 15
Jan Grinde 120 19 5
Martin Lund 120 18 15
Tomas Mills 104 27 34
Kristian Pedersen 102 29 10
Marius Andersen 100 8 11
Frode Midthun 96 26 8
Abel Sandal 91 42 20
Torvald Gullbrå 90 37 14

Rekorder

Bjarte Holstad

Flest kamper (334)

Joseph Grah

Flest mål

Espen Birkeland

Flest assist

Spillerstall 2020

Sesonger

Galleri

Statistikk

Flest kamper

#NavnKamperMålAssist
1Bjarte Holstad3382032
2Asle Loftaas24600
3Svein M. Teigland2098217
4Frode Midthun1932617
5Rune Gjerde18408

Flest mål

NavnMålKamperM/K
Joseph Grah11613387 %
Svein Teigland8220939 %
Espen Birkeland6415641 %
Bjarne Olsvold5212143 %
Even Skathun4311637 %

Flest assist

NavnAssistKamperAssist pr kamp
Espen Birkeland8615655 %
Joseph Grah7313355 %
Bjarte Holstad303389 %
Tomas Mills309332 %
Torstein Onarheim2512420 %

Statistikk 1973-2019

NavnKamperMålAssistMålpoeng
Bjarte Holstad338203050
Asle Loftaas246000
Svein Teigland2098220102
Espen Birkeland1566486150
Joseph Grah13311673189
Torstein Onarheim124362561
Bjarne Olsvold121521567
Christer Kanestrøm120231740
Jan Grinde12019524
Jørgen Dyngeland120132134
Martin Lund120181533
Even Skathun116432063
Martin Aandahl113372360
Mads Therkelsen10518725
Kristian Pedersen102291039
Frode Midthun9626834
Tomas Mills93243054
Christoffer Helland9081321
Torvald Gullbrå90371451
Marius Andersen787815
Stian Strand76211435
Bjarte Mosaker73077
Marius Haarvik683710
Dagfinn Rødbotten65341246
Erik Giil Rødbotten6582028
Henrik Moe659716
Abel Sandal6135237
Bjørnar Vindenes60181230
Even Størdal606612
Hans Jacob Claussen60011
Håvard Rødstøl59178
Jørgen Madsen5933942
Espen Walle Gundersen57347
Martin Pedersen50527
Mathias Ellingsen46325
Robert Hartveit Larsen43369
Rune Skodvin4328937
Rolf Sjøthun4220727
Martin Lie408210
Gunnar Hestetun Breivik3911415
Victor Hilland38101222
Kenneth Myrseth37437
Fredrik Brogstad3631013
Aleksander Hovde359615
Lasse Anfinnsen34000
Joachim Berntsen33426
Andreas Kanestrøm325712
Thomas Helland3231839
Magne Skår31527
Mats Sivertsen31224
Kristian Halvorsen30303
Joakim Persen29224
Vegard Lie25112
Ole Petter Birkenes19022
Berner Skeie17202
Chris Sunde Midtun17000
Ken Joar Føyen178917
Bendik Nordtveit16527
Torkil Karlsrud16101
Glenn Krossøy155510
Jesper Trosvik13011
Amund Moe12011
Joakim Birkeland12156
Per Sigurd Skadberg9000
Joachim Muri Slettestøl7000
Jonatan Svemo3213
Martin Trengereid3101
Fabian Throndsen1000

Statistikk for 2019

Table by Visualizer

Footer